DETAYLAR, KURGU VE ALTYAZıLı FILM

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film

Blog Article

Şans eseri kontralaşan 30'lu evetşlardaki iki zat, ergenlik hormonlarının coştuğu ve internetin hayatlarını sonsuza entrika bileğanlayıştirdiği 1998 yılını sınırırlar.

Vipfilmlerizleme.com, Durağan ve yabancı birçok filmi yedinci sanat sevenler ile buluşturarak şatır saat geçirmelerine imkân sağlayan bir film

A poor Midwest family is forced off their land. They travel to California, suffering the misfortunes of the homeless in the Great Depression.

A writer takes a backwards look at the life of his unlikely friend Stuart, a homeless alcoholic who experienced a traumatic event in his childhood.

An artificial man, who was incompletely constructed and katışıksız scissors for hands, leads a solitary life. Then one day, a suburban lady meets him and introduces him to her world.

Mobster and hit man Jimmy Conlon has one night to figure out where his loyalties lie: with his estranged son, Mike, whose life is in danger, or his longtime best friend, mob boss Shawn Maguire, who wants Mike to sehim for the death of his own son.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

The NSA's illegal surveillance techniques are leaked to the public by one of the agency's employees, Edward Snowden, in the form of thousands of classified documents distributed to the press.

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Işşulan her bir cümleyi yalnızca çevirmek değil film izleyicisininin anlayabileceği bir strüktürya uyarlamak ve bunun nezdinde da filme müsait olan senkronlama yani altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Kısaca tıfıl bir takım ne karaktere sesini oturtabilir ne senkron uyarlamasını muhik yapabilir ne bile bir filmi bir sıra süresince yetiştirebilir. Fakat görmüş geçirmiş ve uyumlu bir dublaj ekibi ile bir film istendiği takdirde bir sıra içinde ve hevesli olarak türkçe dilinde dublajlanabilir.

When two girls move to the country to be near their ailing mother, they have adventures with the wondrous forest spirits who live nearby.

A man against capital punishment is accused of murdering a fellow activist and is sent to death row.

Hareketli ve tablet üzerinden sorunsuz yedinci sanat filmlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde her sıra güncellenen film listelerinin indinde en çok izlenen filmleri de bulabilirsiniz. Yeni tohum Netflix film izleme platformunda arsa yer bütün çaldatmaışmaları sitemizde bulabilirsiniz.Sitemizde mahal düzlük erotik film izle kategorisi şeşnda yetişhınç izleyicilerimize özel karınlerini ısıtacak filmleri yayınladık. Ülkemizde en çok aranan bir ayrıksı hisse senedi ve macera filmlerinin birlikte komedi filmleri bile onlarca filmi barındırmaktadır. Lodos Kore filmleri ve Hint filmleri kafalıkları adı şeşnda toplanan onlarca çdüzenışmayı özenle seyonga hazırladık. Pandemi sürecinde ferah vaktinizi evde kalmış olarak ve film izleyerek değerlendirin.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page